Cins Dergisinin Eylül Sayısı Tahlil Edildi

0
149

Anadolu Öğrenci Birliği Gaziantep Şubesi Yükseköğretim Birimi öğrencileri Cins Dergisi’nin Eylül ayı sayısını tahlil etti.

Anadolu Öğrenci Birliği Gaziantep Şubesi Yükseköğretim Birimi öğrencileri 9 Ekim Salı günü Gaziantep Üniversitesi Kampüsünde bulunan Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezinde Cins Dergisi’nin Eylül ayı sayısını tahlil etti.

Dergi tahlili programına Anadolu Öğrenci Birliği Gaziantep Bölge Başkanı Huzeyfe Akaslan, kız öğrenciler sorumlusu Şehadet Gerçek ve çok sayıda örgenci katıldı. Dergi tahlili programında güncel konulara da değinilirken Amerika ve Türkiye örneği üzerinden iyi ve kötünün müzakeresi yapıldı.

Programda; dünyanın, zorbalıklarını renkli ambalajlarda satan ABD’nin insafına bırakılamayacağı, ekonomi ne durumda olursa olsun dünyaya iyilik taşımanın arttırılması gerektiği, Amerika ve emperyalizmle mücadelede öğrencilere düşen sorumluluklar üzerinde duruldu. Ayrıca, dava adamı olarak öğrencilerin çevresine adaleti, merhameti taşıması gerektiği ve aydınlık bir sabahın mutlaka geleceği vurgulandı.

Program Kültür Merkezi tarafından öğrencilere yapılan ikramların ardından sona erdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.