Çınar Der Gençliği Piknikte Buluştu

0
213

Elbistan Çınar Der, Dernek yönetiminin de katıldığı ortak piknik düzenleyerek gençlerin birbirleri ile kaynaşmalarını ve birlikte zaman geçirme imkânını sağladı.

Elbistan Çınar Der; Üniversite, Lise ve Ortaokul Komisyonları Dernek yönetiminin de katıldığı ortak piknik düzenleyerek gençlerin birbirleri ile kaynaşmalarını ve birlikte zaman geçirme imkânını sağladı. Piknik 1 Haziran Cumartesi günü Gündere köyünde yapıldı.

Bir eğitim döneminin daha sonuna yaklaşıldığı şu günlerde farklı komisyonlarda çalışma yapan öğrencilerin bir üst sınıfa geçmelerinden dolayı arkadaşları ile samimi bir ortamı paylaşarak daha güzel hedeflere yönelecek morali yüklendiler.

Çınar Der Lise Komisyon Başkanı Murat Deveci Hocanın programın amacı ve anlamı üzerine yaptığı konuşmanın sonrasında gençler birlikte futbol, voleybol, yüzme, bilgi yarışması gibi etkinliklerde bulundular. Öğle yemeğini müteakip yapılan Bilgi yarışmasını kazanan gruba ve diğer yarışmalarda birinci olanlara kitap hediye edildi. Öğle ve ikindi namazları birlikte eda edildi. Gençler beraber yapılan piknikten oldukça memnun kaldılar.