Çınaarder EKE Komisyonu Toplandı

0
Çınaarder EKE Komisyonu Toplandı

Anadolu Platformu Üyesi Elbistan Çınar Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Evde Karakter Eğitimi Komisyonu, eğitimcileriyle 2. İstişare toplantısını nezih bir kahvaltıyla yaptı.

12 Şubat 2012 Pazar günü sabah saat 10:00 da bir araya gelen Evde Karakter Eğitimi Komisyonu ve eğitimcileri önce kahvaltılarını yaparak kendi aralarında güzel muhabbet oluşturdular.

ÇINAR-DER EKE Komisyon Başkanı Eğitimci Mehmet ÜLGER ‘in açış ve selamlama konuşmasından sonra ÇINAR-DER Başkanı İbrahim KILINÇ bir konuşma yaptı. Anadolu Platformu’nun ve Çınar-Der’in hedef ve amaçlarından bahsetti. Bizlere düşen görev ve sorumlulukların öneminden ve Allah’a karşı kulluk sorumluluğundan kaçınmanın mümkün olmadığını söyleyerek konuşmasını tamamladı.

Daha sonra Eğitimcilere söz verilerek neler yaptıkları, kaç öğrencilerinin olduğu, hangi programı işledikleri, ne tür etkinlikler yaptıkları üzerinde sohbet devam etti. Bu arada teklif, öneri ve eleştirileri not alındı.

EKE Komisyon üyesi Serhan ÖZTÜRK Eğitim teknikleri ve yapılabilecek etkinliklerden örnekler verdi.

Son olarak Çınar-Der Genel Sekreteri Faruk ERBAŞ EKE Komisyonunu ve eğitimcilerini yaptıkları çalışmalardan dolayı tebrik ederek onlara yeni hedefler gösterdi. EKE öğrencilerinin katılacağı, güzel hediyelerin verileceği bir yarışmayı ve dönem sonu mezuniyetinde harika bir programın yapılması için çalışmaların şimdiden başlaması gerektiğini belirterek katılanlara teşekkür etti.