Ana Sayfa Kuruluşlar Bülbülzade Eğitim Sağlık ve Dayanışma Vakfı Büyükelçi Adnan Keçeci Bülbülzade Vakfı’nı Ziyaret Etti

Büyükelçi Adnan Keçeci Bülbülzade Vakfı’nı Ziyaret Etti

0
Büyükelçi Adnan Keçeci Bülbülzade Vakfı’nı Ziyaret Etti

Dışişleri Bakanlığı Suriye Koordinatörlüğü görevini yürüten eski Halep Başkonsolosu Büyükelçi Adnan Keçeci Bülbülzade Vakfı’nı ziyaret etti.

Eski Halep Başkonsolosu Büyükelçi Adnan Keçeci, 28 Aralık Pazartesi günü Bülbülzade Vakfı başkanı Turgay Aldemir ve başkan yardımcısı Yunus Atilla Hamallar’la bir görüşme gerçekleştirdi.

Yapılan görüşmede, Suriyeli misafirlerin sorunları, Türkiye’nin Suriyeli misafirlere yönelik gelecekte yapmayı planladığı faaliyetler, yurt dışındaki büyükelçilerin misyonu üzerinde duruldu. Görüşmede ayrıca Türkiye’nin geleceğinde sivil diplomasinin belirleyici olacağı vurgulandı.

Ziyarette, Bülbüzade Vakfı’nın çalışmaları hakkında da bilgi alan Büyükelçi Adnan Keçeci, daha sonra onuruna verilen öğle yemeğine katıldı. Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezini de gezen Büyükelçi Adnan Keçeci, eğitim merkezi içinde yer alan Ortadoğu Medya Akademisi, Aygün Erek Öğrenci Yurdu, İstikrar Spor Kulübü, Bilim Kültür Araştırmaları Merkezi ve Bülbülzade Eruslu Kız Öğrenci Yurdu’nu ziyaret etti.

Büyükelçi Keçeci, görüşmenin ardından Bülbülzade Vakfı’ndan ayrıldı.