Ana Sayfa Kuruluşlar Bülbülzade Eğitim Sağlık ve Dayanışma Vakfı Bülbülzade Vakfından Ticaret Odasına Ziyaret

Bülbülzade Vakfından Ticaret Odasına Ziyaret

0
Bülbülzade Vakfından Ticaret Odasına Ziyaret

Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir başkanlığındaki heyet Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Eyüp Bartık’ı ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerinde bulundu.

Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir başkanlığındaki Bülbülzade Vakfı heyeti Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Eyüp Bartık’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerinde bulundu. 05 Temmuz Cuma günü gerçekleştirilen ziyarete Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir, Bilim/Der Başkanı Halil Demir, Bülbülzade Vakfı Esnaf Komisyonu Başkanı Yunus Atilla Hamallar ve komisyon üyeleri İdris Tekin ve Mustafa Acar katıldılar.

Ziyaret dolayısı ile Bülbülzade Vakfı’nın çalışmalarından bahseden Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir; Ticaret Odası’nın bundan sonraki dönemde Gaziantep’in sorunlarına daha çok ilgi göstereceğini umduğunu belirtti. Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık’da 13 bin üyesi olan bir meslek odası olduklarını belirterek ilimizin ve bölgemizin sorunlarına her zamankinden daha çok ilgi göstereceklerini dile getirdi.