Ana Sayfa Kuruluşlar Bülbülzade Eğitim Sağlık ve Dayanışma Vakfı Bülbülzade Vakfı’ndan GGC’ye İade-i Ziyaret

Bülbülzade Vakfı’ndan GGC’ye İade-i Ziyaret

0
Bülbülzade Vakfı’ndan GGC’ye İade-i Ziyaret

Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir ve beraberindeki heyet Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti’ne iade-i ziyarette bulundu.

Bülbülzade Vakfı Başkan ve yönetimi geçtiğimiz hafta konuk ettikleri Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti Başkan ve yönetimine iadeyi ziyarette bulundu.

Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir, İdari Müdür Cumali Kaplan, Ortadoğu Medya İletişim Merkezi Müdürü Fatih Emmioğlu, Vakıf üyeleri İdris Tekin ve Melih Ay’dan oluşan heyet GGC’nin hizmet binasını yakından inceledi.

Gündemdeki konular hakkında fikir alışverişinin yapıldığı ziyarette ortak mesaj; birlik ve beraberlik oldu. GGC Başkanı İbrahim Ay, ziyaret öncesi Bülbülzade Vakfı heyetine hizmet binasını tanıttı. Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir, GGC yönetimini kurumsal başarılarından dolayı tebrik etti. Ziyarette GGC yönetimi de hazır bulundu.

Ziyarette GGC Başkanı İbrahim Ay, cemiyetin faaliyetlerini anlatırken, kent olarak her zamankinden daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduklarına dikkat çekti. Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir ise, GGC’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirterek, vakıf olarak vatansever ve bilinçli nesiller yetiştirmenin çabası içerinde olduklarını ifade etti.

Ay: Ortak Paydamız Birlik ve Beraberlik Olmalı

Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti Başkan İbrahim Ay, kent ve ülke olarak hassas bir süreçten geçtiklerini belirterek, bugünlerde birlik ve beraberliğe her zamankinden daha sıkı sarılması gerektiğine vurgu yaptı.

Bülbülzade heyetine GGC’nin çalışmaları ve hedefleri hakkında da bilgi veren Başkan Ay, “Kentimizde basın sektörünün vizyonunu güçlendirmek ve yeni misyonlar edinmek için çalışıyoruz. Bu süreçte tüm kesimlerle iyi ilişkiler içerisinde olmaya gayret gösteriyoruz. Geçtiğimiz hafta Bülbülzade Vakfı’nın ziyaret emiştik. Bugün vakfın başkan ve yönetimini ağırladık. Kent olarak bu ziyaretleri gündemde tutarak birlik ve beraberlik oluşturmamız gerektiğine inanıyoruz. Gaziantep çok özel bir kenttir ve kentimizin imajını korumak adına el ele vererek üzerimize düşenleri yapmalıyız” dedi.

Aldemir: Hain Örgütlere Fırsat Vermemeliyiz

Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir ise ziyarette yaptığı konuşmada yeni nesilleri bilinçlendirerek, vatansever bir toplum oluşturulmasının öneminde değindi. Vakıf olarak birçok alanda sosyal projeler ortaya koyduklarını dile getiren Aldemir şöyle konuştu:

“Öncelikle GGC yönetimini böyle güzel bir mekân oluşturdukları için kutluyorum. Kent olarak her alanda bu gelişimleri istikrarlı bir şekilde sürdürmeliyiz. Bülbülzade Vakfı olarak bizler de birçok alanda gençlerimizin önünü açacak, onları geleceğe hazırlayacak projeler üzerinde çalışıyoruz. Bu tür ziyaretlerle yapılan çalışmaların dayanışma ve yardımlaşma ile daha anlamlı olacağını düşünüyoruz. Çünkü hain terör örgütlerine karşı en büyük gücümüz, bu coğrafyada oluşturacağımız birlik ve beraberlik ruhudur. Darbeye dahi karşı duran bu ruhumuz yeni nesillere de en önemli mirasımız olacaktır.”