Bülbülzade Vakfında Bayramlaşma Bayramın İkinci Günü Yapıldı

0
175

Vakfımızda bayramlaşma merasimi bayramın ikinci günü olan 5 Haziran Çarşamba günü Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezi avlusunda yapıldı.

Bayramlaşma merasimine Bülbülzade Vakfı Başkan Yardımcısı Yunus Atilla Hamallar, yönetim kurulu üyeleri, Suriyeli aktivistler, komisyon başkanları ve gönüllülerimiz katıldı.

Bülbülzade Vakfı Yönetim Kurulu üyesi İbrahim Özmantar yapmış olduğu konuşmada katılımcıların bayramını kutlayarak vakfımızda ramazan boyunca yapılan faaliyetler hakkında bilgiler verdi. Özmantar kısaca şu hususlara değindi; “Vakfımızda 20 iftar programı düzenlenmiş, yaklaşık 6 bin kardeşimiz bizimle birlikte iftar etmişler, yaklaşık 170 yetim ailesine ziyarette bulunmuş ve birlikte iftarlar yapılmış, bundan çok daha fazla yetim ailemiz ise iftar programlarında ağırlanmış. Rabbim yeryüzünde dua bekleyen, yardım bekleyen tüm kardeşlerimize, dualarımızı, desteklerimizi devam ettirmemizi daim kılsın. Hepinizin bayramını tebrik ediyorum” dedi.

Bayramlaşma merasiminde komisyon başkanları ve gönüllülerimiz söz alıp duygularını ifade ederek katılımcıların bayramını kutladılar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.