Ana Sayfa Kuruluşlar Bülbülzade Eğitim Sağlık ve Dayanışma Vakfı Bülbülzade Vakfı Yönetim Kurulunun STK Ziyaretleri Devam Ediyor

Bülbülzade Vakfı Yönetim Kurulunun STK Ziyaretleri Devam Ediyor

0
Bülbülzade Vakfı Yönetim Kurulunun STK Ziyaretleri Devam Ediyor

Bülbülzade Vakfı Yönetim Kurlu Ramazan dolayısıyla Gaziantep’te faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarına nezaket ziyaretinde bulunuyor.

İlk ziyaret başkanımız Turgay Aldemir başkanlığında Eğitim-Bir-Sen Gaziantep Şubesine yapıldı. Ziyarete Genel Sekreterimiz Mehmet Hıdır Akaslan ve Yönetim Kurulu Üyemiz İbrahim Kutlu Özamantar yer aldı. Bülbülzade Vakfı heyeti Eğitim-Bir-Sen Gaziantep Şube Başkanı Ahmet Gök ile makamında bir araya geldi. Ziyarette Gaziantep’in eğitim sorunları ile geçen eğitim dönemi değerlendirilirken, önümüzdeki dönemde yapılacak çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Diğer taraftan Başkan Yardımcımız Yunus Atilla Hamallar ve İyilikder Gaziantep Şube Başkanı Talip Çelik’ten oluşan heyet AYDER’i (Ayıntap Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği) ziyaret etti. Bir diğer ziyaret ise Vahdet Vakfına yapıldı. Yönetim Kurulu Üyemiz Mahmut Kaçmazer ve Mütevelli Heyeti Üyemiz Hüseyin Kavuncu’dan oluşan heyet Vahdet Vakfını ziyaret ederek yetkililerle görüş alışverişinde bulundu.

Ramazan dolayısıyla yapılan ziyaretlerden biride İHH Gaziantep Şubesine idi. Başkanımız Turgay Aldemir, Yönetim Kurulu Üyemiz Mahmut Kaçmazer ve ANESİAD Yönetim Kurulu Üyesi İdris Tekin’den oluşan heyet İHH Gaziantep Şubesine ziyarette bulundu.

Son ziyaret ise AK Parti il yönetimine gerçekleştirildi. Ziyarette Gaziantep’in sorunları ve Ramazan da yapılan faaliyetler ele alındı. Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir Ramazan ayı dolayısıyla ziyaretlerin devam edeceğini söyledi.