Ana Sayfa Kuruluşlar Bülbülzade Eğitim Sağlık ve Dayanışma Vakfı Bülbülzade Vakfı Ramazan İstişaresi Yapıldı

Bülbülzade Vakfı Ramazan İstişaresi Yapıldı

0
Bülbülzade Vakfı Ramazan İstişaresi Yapıldı

Her yıl Ramazan ayında yapılan ve geleneksel hale getirilen Ramazan İstişarelerinin 5.si 4 Temmuz Cumartesi günü Bülbülzade Vakfı Kurtuluş Ormanında gerçekleşti.

İlk oturumu 20 Haziran Cumartesi günü yapılan Ramazan İstişarelerinin II. Oturumu 4 Temmuz Cumartesi günü Bülbülzade Vakfı Kurtuluş Ormanında yapıldı. İftardan sahura kadar devam eden istişareye Vakıf yönetimi, 18 komisyon başkanı ve komisyon üyeleri ile birlikte 50 kişi katıldı.

Anadolu Platformu Başkanı Turgay Aldemir başkanlığında yapılan istişarede komisyonların, gelecek yıl yapacakları faaliyetleri masaya yatırıldı. Eğitim ve gençlik çalışmalarının öne çıktığı oturumda kurumsallaşma ve iletişimin önemi, komisyonlar arası koordinasyonun yanı sıra semt dernekleri, yardım, yetim, kadın, aile, gençlik ve esnaf ve Suriyelilere yönelik yapılacak çalışmalar üzerinde görüşler dile getirildi. Tüm komisyonların yeni dönem için stratejik planlarını hazırlayarak ivedilikle Vakıf yönetimi ile paylaşmaları kararı ile tamamlanan istişare oldukça verimli geçti.