Bülbülzade Vakfı Personeli Kahvaltıda Bir Araya Geldi

0
183

Bülbülzade Vakfı yönetimi, vakıf bünyesinde çalışan kurumlarda görevli personellerle sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Bülbülzade Vakfı yönetimi, vakıf bünyesinde çalışan kurumlarda görevli personellerle sabah kahvaltısında bir araya geldi. Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen kahvaltı programı 18 Temmuz Çarşamba günü Bülbülzade Vakfı İdari Binada yapıldı.

Kahvaltı programına; Bülbülzade Vakfı Başkan Yardımcısı Yunus Atilla Hamallar, Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Özmantar, Öğretmen Komisyonu Başkanı Hıdır Akaslan, Ortaöğretim Komisyonu Başkanı Adem Er, Bülbülzade Vakfı Müdürü Cumali Kaplan, Ortadoğu Medya İletim Merkezi Koordinatörü Mehmet Fatih Eminoğlu ve Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezi çatısı altında faaliyet gösteren, Anadolu Kadın ve Aile Derneği (AKADDER), Bilim Eğitim Kültür Araştırmaları Merkezi (BEKAM), Katre Sanat Merkezi, Ortadoğu Medya İletim Merkezi ve İstikrar Spor Kulübü Derneği’nde çalışan personeller katıldı.

Kahvaltı programında bir konuşma yapan Başkan Yardımcısı Yunus Atilla Hamallar, geçmişten günümüze vakıf çalışmalarında gelinen noktadan bahsederek, vakıf çalışmalarının fedakârlık ve özveriyle yürütüldüğünü dile getirdi. Vakıf çalışanının vakfın görünen yüzü olduğunu belirten Hamallar, “Kendimizi sürekli yenilememiz ve geliştirmemiz gerekiyor” dedi. Hamallar, vakıf çalışmalarının aile merkezli olarak devam edeceğini de sözlerine ekledi.

Kahvaltı programı, Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Özmantar ve Öğretmen Komisyonu Başkanı Hıdır Akaslan’ın yaptığı değerlendirmelerin ardından sona erdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz