Bülbülzade Vakfı Ortaokul Komisyonunundan Kutlu Doğum Programı

0
216

Bülbülzade Vakfı Ortaokul Komisyonu haftalık düzenlediği etkinliklerle ortaokul öğrencilerine yönelik çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

 

Bülbülzade Vakfı Ortaöğretim Komisyonuna bağlı olarak çalışan Ortaokul Komisyonu ortaokul öğrencilerine yönelik düzenlediği çeşitli etkinliklerle öğrencilerin bilinçli yetişmelerine katkı sağlıyor. “Arzın İmarı ve Neslin Islahı” ilkesiyle çalışmalarına devam eden komisyonun haftalık düzenlediği etkinlikler Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Kompleksinde yapılıyor. 19 Nisan Cumartesi günü yapılan son etkinlikte kutlu doğum programı, kitap tahlili ve ardından öğle yemeği yendi.

Kitap tahlili programını eğitimci Yılmaz Ergen yaptı. Ergen Seyyid Kutup’un “Peygamberimizin Hayatı” isimli kitabını tahlil etti. Kitap tahlili programından sonra kutlu doğum programı yapıldı. Programda kutlu doğum sinevizyonu izlendikten sonra peygamberimizin insanlığa kattığı eşsiz değerlerden bahsedildi. Programa Ortaokul Komisyonu Başkanı Celal Er, komisyon üyeleri Yılmaz Ergen, Neşat Arıkan, Ahmet Taşkesen, Murat Günay ve 70 civarında öğrenci katıldı.

Program birlikte yenen öğle yemeğinin ardından çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.