Bülbülzade Vakfı İstihdam Fuarında

0
Bülbülzade Vakfı İstihdam Fuarında

Gaziantep’te bu yıl ilki düzenlenen “İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı” (GİAF 2012) Şehitkamil Kültür Merkezi’nde açıldı.

Üç gün sürecek olan ve işsizlerle işverenleri buluşturmayı amaçlayan GİAF 2012 Fuarında Vakfımızda çalışmalarını daha geniş kitlelere duyurmak için bir stant açtı.

Gaziantep Valiliği, İş Kur Gaziantep İl Müdürlüğü ve Gaziantep Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen fuarın açılışına Vali Erdal ATA, Ak Parti Gaziantep Milletvekilleri Nejat KOÇER, Halil MAZICIOĞLU, Şahinbey Kaymakamı Uğur TURAN, Şehitkâmil Kaymakamı Mehmet AYDIN,  Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet TAHMAZOĞLU, Şehitkâmil Belediye Başkanı Rıdvan FADILOĞLU, GSO Meclis Başkanı Abdulkadir KONUKOĞLU, GTO Başkanı Mehmet ASLAN, OSB Başkanı Cahit NAKIBOĞLU, GESOB Başkanı Ömer KÜSBEOĞLU, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektörü İbrahim ÖZDEMİR, şirket sahipleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Fuarında resmi açılışının ardından stantları gezen protokol üyeleri vakfımızın standına da uğrayarak çalışmalarımız hakkında bilgi aldılar. Vakıf Başkanımız Turgay ALDEMİR vatandaşlarımızın istihdamını amaçlayan ve hali hazırda 30 katılımcı ile yürüttüğümüz Toplum Yararına Çalışma Programı kapsamındaki Bülbülzade Vakfı Kurtuluş Ormanı Ağaçlandırma ve Çevre Düzenlemesi Projemiz, yine istihdama dönük olan ve gençlerimize meslek edindirmeyi amaçladığımız Avrupa Birliği destekli “İnteraktif CD ve Web Tasarım” eğitimi projelerimiz, Eğitim ve Hizmet Kompleksi Projemiz, Yetim Projemiz, Eğitim Projelerimiz ve yardım çalışmalarımız hakkında katılımcılara bilgi veridi.

GİAF 2012 Fuarı 07.12.2012 Cuma günü başlayıp 09.12.2012 Pazar günü sona erecek.

Fuardan derlediğimiz resimleri sizlere sunuyoruz.