Ana Sayfa Kuruluşlar Bülbülzade Eğitim Sağlık ve Dayanışma Vakfı Bülbülzade Vakfı Hayır Çarşısı ve Bahar Şenlikleri Sona Erdi

Bülbülzade Vakfı Hayır Çarşısı ve Bahar Şenlikleri Sona Erdi

0
Bülbülzade Vakfı Hayır Çarşısı ve Bahar Şenlikleri Sona Erdi

Bülbülzade Vakfı’nın her yıl geleneksel olarak düzenlediği Hayır Çarşısı ve Bahar Şenlikleri bu sene Festival Park’ta yapıldı.

Bülbülzade Vakfı’nın ihtiyaç sahiplerinin yararına her yıl geleneksel olarak düzenlediği Hayır Çarşısı ve Bahar Şenlikleri bu sene Festival Park’ta yapıldı. 12-15 Mayıs tarihleri arasında yapılan Hayır Çarşısı ve Bahar Şenliklerinin açılışı 12 Mayıs Perşembe günü yapılmıştı.

Gıda, çeyiz, giyim, yöresel yemekler, tatlı, pasta, döner, gözleme, kitap, halı, zücaciye gibi birçok standın yer aldığı Hayır Çarşısı ve Bahar Şenliklerinde, İstikrar Spor Kulübü; aba güreşi, aikido, tekvando ve judo gösterileri, Evde Karakter Eğitimi Komisyonu; çocuk programı, yarışmalar ve çocuk oyunları, Katre Sanat Merkezi’nin; canlı müzik dinletisi yer aldı.

Gaziantep genelinden birçok ziyaretçinin ağırlandığı Hayır Çarşısı ve Bahar Şenliklerini Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Mete, Gaziantep Eski İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, Memur-Sen Gaziantep İl Başkanı Ahmet Gök ve birçok misafir ziyaret etti.

Bahar şenliklerinde İyilikder, Bülbülzade Vakfı Yaz Okulu, İstikrar Spor Kulübü Yaz Okulu ile Yetim Komisyonu, tanıtım stantları açarak faaliyetlerini tanıttı.

Hayır Çarşısı ve Bahar Şenlikleri 15 Mayıs Pazar akşamı sona erdi.

Bülbülzade Vakfı, kermes ile ilgili bir açıklama yaparak, “Hayır Çarşısı ve Bahar Şenliklerimize emeği geçen tüm gönüllülerimize teşekkür bir borç biliyor, hayır yolunda omuz omuza yürüyüşümüzü daim kılmasını yüce Allah’tan niyaz ediyoruz” dedi.