Ana Sayfa Kuruluşlar Bülbülzade Eğitim Sağlık ve Dayanışma Vakfı Bülbülzade Vakfı Hayır Çarşısı ve Bahar Şenlikleri Sona Erdi

Bülbülzade Vakfı Hayır Çarşısı ve Bahar Şenlikleri Sona Erdi

0
Bülbülzade Vakfı Hayır Çarşısı ve Bahar Şenlikleri Sona Erdi

Bülbülzade Vakfı’nın her yıl geleneksel olarak düzenlediği Hayır Çarşısı ve Bahar Şenlikleri 10-11-12-13 Mayıs tarihlerinde Festival Park’ta yapıldı.

Bülbülzade Vakfı’nın her yıl ihtiyaç sahipleri yararına düzenlediği Hayır Çarşısı ve Bahar Şenlikleri bu sene 10-11-12-13 Mayıs tarihlerinde Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Festival Park’ta yapıldı.

Vakıf gönüllülerinin hasbihal etme ve kaynaşma imkânı bulduğu Hayır Çarşısı’nda yöresel ev yemekleri, kitap, halı, ayakkabı, pasta, tatlı, döner, züccaciye, kıyafet, meşrubat ve tanıtım stantları yer aldı. Hayır Çarşı’nda; İyilikder, Anadolu Öğrenci Birliği, Evde Karakter Eğitimi Komisyonu, Yetim Komisyonu, Bülbülzade Öğrenci Yurtları ve İstikrar Spor Kulübü de stant açarak faaliyetlerini tanıttı.

Hayır Çarşısı’nı Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu da ziyaret ederek hayırlara vesile olmasını diledi.

Hayır Çarşısı’nın bahar şenlikleri kısmında Evde Karakter Eğitimi Komisyonu ve İstikrar Spor Kulübü öğrencilerinin yaptığı etkinlikler yer aldı. EKE öğrencileri şiirler ve ezgiler söylerken, İstikrar Spor Kulübü öğrencileri de karate ve judo gösterileri gerçekleştirdi.

Konuyla ilgili Vakıf yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, “Bülbülzade Vakfı olarak Hayır Çarşısı ve Bahar Şenliklerimize dört gün boyunca yoğun ilgi gösteren tüm hemşehrilerimize, stantlarda görev alarak fedakârlık örneği gösteren gönüllülerimize teşekkür eder, iyilik yolunda gayretlerinin devamını dileriz” ifadelerine yer verildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.