Ana Sayfa Kuruluşlar Bülbülzade Eğitim Sağlık ve Dayanışma Vakfı Bülbülzade Vakfı “Hayır Çarşısı” Hayırlara Vesile Oldu

Bülbülzade Vakfı “Hayır Çarşısı” Hayırlara Vesile Oldu

0
Bülbülzade Vakfı “Hayır Çarşısı” Hayırlara Vesile Oldu

Bülbülzade Vakfının her yıl geleneksel olarak düzenlediği Hayır Çarşısı ve Bahar Şenlikleri 31 Mayıs pazar günü yapılan etkinliklerin ardından sona erdi.

Bülbülzade vakfının her yıl geleneksel olarak ihtiyaç sahiplerinin yararına düzenlediği Hayır Çarşısı ve Bahar Şenlikleri bu yıl 100. Yıl Parkı içerisinde (Ulu Cami Arkası) yapıldı.

 

28-29-30-31 Mayıs tarihlerinde yapılan Hayır Çarşısı ve Bahar Şenliklerinin açılışı 28 Mayıs Perşembe günü kalabalık bir çok davetli gurubunun katılımıyla yapıldı. Gıdadan çeyize, yöresel yemeklerden ev eşyalarına kadar birçok standın yer aldığı Hayır Çarşısı ve Bahar Şenliklerinde, İstikrar Spor Kulübü tarafından, aikido, tekvando, judo, aba güreşi gösterileri, Evde Karakter Eğitimi tarafından çocuk programı ve çocuk oyunları, halk oyunu gösterileri ile palyaço gösterisi, Katre Sanat Merkezi tarafından şiir dinletisi, müzik şöleni yer aldı. Gaziantep genelinden birçok ziyaretçinin ağırlandığı Hayır Çarşısı ve Bahar Şenliklerimizde; İyilikder, Bülbülzade Vakfı yaz okulu, İstikrar Spor Kulübü yaz okulu tanıtım stantları açılarak faaliyetleri tanıtıldı.

 

Bülbülzade Vakfı'ndan yapılan açıklamada, "28-29-30-31 Mayıs tarihlerinde düzenlediğimiz Hayır Çarşısı ve Bahar Şenliklerimizde katkı sunan ve emek veren tüm kardeşlerimize teşekkürü bir borç biliyor Allah razı olsun diyoruz" denildi.