Ana Sayfa Kuruluşlar Bülbülzade Eğitim Sağlık ve Dayanışma Vakfı Bülbülzade Vakfı Hayır Çarşısı Açıldı

Bülbülzade Vakfı Hayır Çarşısı Açıldı

0
Bülbülzade Vakfı Hayır Çarşısı Açıldı

Bülbülzade vakfının her yıl geleneksel olarak düzenlediği Hayır Çarşısı ve Bahar Şenliklerinin açılışı 28 mayıs günü yapıldı.

Bülbülzade vakfının ihtiyaç sahiplerinin yararına her yıl geleneksel olarak düzenlediği Hayır Çarşısı ve Bahar Şenlikleri bu yıl 100. Yıl Parkı içinde (Ulu Cami Arkası) yapılıyor. 28-29-30-31 Mayıs tarihlerinde yapılacak olan Hayır Çarşısı ve Bahar Şenliklerinin açılışı 28 Mayıs Perşembe günü yapıldı. Açılışa Anadolu Platformu Başkanı Turgay Aldemir, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Gaziantep Milletvekili Adayı Abdulhamit Gül, AK Parti Gaziantep Milletvekili Adayları Canan Candemir Çelik ve Şamil Tayyar, AK Parti İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci, Gaziantep Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Gür, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şehitkâmil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, gönüllüler ve davetliler katıldı.

Hayır Çarşısı ve Bahar Şenliklerinin açılış kurdelesi Turgay Aldemir, Şamil Tayyar ve Canan Candemir Çelik tarafından hayırlara vesile olması dilekleriyle açıldı.

Açılışın ardından konuklar stantları gezerek göreviler ve vatandaşlarla hasbihal ettiler. Gezinin ardından İstikrar Spor Kulübü tarafından Kick Boks ve Aikido gösterisi yapıldı.

Hayır Çarşısı ve Bahar Şenlikleri 29-30-31 Mayıs tarihlerinde yapılacak etkinliklerle devam edecek. Hayır Çarşısı ve Bahar Şenliklerimizde tüm halkımız davetlidir.