Bülbülzade Vakfı Gönüllüleri Bayramlaştı

0
454

Bülbülzade Vakfı Yönetimi tarafından Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen bayramlaşma programı; bayramın üçüncü günü olan 22 Temmuz Perşembe günü Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezi avlusunda yapıldı.

Pandemi dolayısıyla geçtiğimiz yıl çevrimiçi olarak sanal ortamda yapılan bayramlaşma programı bu yıl ilk defa yüz yüze gerçekleştirildi. Bayramlaşma programına Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir, Başkan Yardımcısı Yunus Atilla Hamallar, yönetim kurulu üyeleri, komisyon üyeleri ile gönüllüler ve aileleri katıldı.

Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir bayramlaşma dolayısıyla yaptığı konuşmada şunları söyledi; “Şuanda vakfımızın sanat merkezinde 9’u aşkın kursumuz var, spor merkezimizde birçok kursumuz devam ediyor, medya kurslarımız var. Pandemi dolayısıyla bunlara bir süre ara vermek zorunda kalmıştık. Hamdolsun şimdi yüz yüze devam ediyoruz. Yine biçki dikiş, nakış kurslarımız var. Eylül’ün ilk haftası inşallah kermesimiz olacak. Bayramdan sonra da birçok etkinliğimiz yaz okullarımızla birlikte devam edecek. İnşallah bu coşkuyu vakfımız vesilesiyle tüm şehrimize ve ülkemize taşımayı Rabbim bizlere kolay kılar. Bu sene 15. Anadolu Buluşması 17 Ağustosta yapılacak ve 4 gün sürecek. Bu vesileyle tüm kardeşlerimizin bayramını kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim” dedi.

Konuşmanın ardından bayramlaşma programına katılanlar duygu ve düşüncelerini ifade ederek katılımcıların bayramını kutladılar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz