Bülbülzade Vakfı Er Reyyan TV’de

0
Bülbülzade Vakfı Er Reyyan TV’de

Katar Er Reyyan TV sunucusu Nasır El Halifi, Katar Milli Takım Oyuncusu Adil Lemi ve beraberindeki heyet, Bülbüzade Vakfı’nı ziyaret etti.

Katar Er Reyyan TV sunucusu Nasır El Halifi, Katar Milli Takım Oyuncusu Adil Lemi ve beraberindeki heyet, Katar hayır kurumu adına Ramazan programı çekimleri için geldikleri Gaziantep’te Bülbülzade Vakfı’nı ziyaret etti.

26 Mart Cumartesi günü gerçekleştirilen ziyarette Bülbülzade Vakfı Başkanı Turgay Aldemir ile görüşen Halifi’ye; Bülbülzade Vakfı’nın eğitim, yardım, Suriye, gençlik, kadın, medya çalışmaları ve kitap tercümeleri hakkında bilgi verildi.

Görüşmenin ardından Bülbülzade Vakfı’nı gezen Nasır El Halifi ve beraberindeki heyet Fecr Radyo ve Televizyon Stüdyosunu ziyaret etti.

Görüşmenin ardından Nasır El Halifi ve beraberindeki heyete 9 kitaptan oluşan Evde Karakter Eğitimi setinin Arapça baskısı ile Turgay Aldemir’in “Bilgi ve Bilinç”, Ramazan Kaya’nın “Kimlik İnşası”, Aliya İzzetbegoviç’in “Doğu Batı Arasında İslam”, İhsan Süreyya Sırma’nın “İşte Önderimiz Hz. Muhammet” ve “Müslüman Filozoflar” kitapları hediye edildi.