Ana Sayfa Kategoriler Haberler Bomonti Grup, Anadolu Platformu’nu Ziyaret Etti

Bomonti Grup, Anadolu Platformu’nu Ziyaret Etti

0
Bomonti Grup, Anadolu Platformu’nu Ziyaret Etti

Bomonti Grup iş adamları, Anadolu Platformu Genel Merkezi’ni ziyaret etti.

Bomonti Grup iş adamları 15 Mart 2018 Pazar günü Anadolu Platformu Genel Merkezi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

Kahvaltı programında bir araya gelen iş adamlarına Anadolu Platformu İcra Kurulu Başkanı Turgay Aldemir tarafından Platform’un faaliyetleriyle ilgili bilgi verildi.

Anadolu Platformu İstişare Kurulu üyesi Ramazan Kayan ise Bomonti Grup iş adamlarına yönelik bir hasbihal gerçekleştirdi.

Kayan konuşmasında şunları dile getirdi: “Modern ve seküler dünyada Müslümanca duruşun zorlaştığı bir hakikattir. Bu hakikatle yüzleşerek yaşamak boynumuzun borcudur. Sizlere 3 Ö kuralını hatırlatmak istiyorum. 3 Ö kuralının birincisi: Özgüven… Bu özgüven; kendi aklımız, kendi çabamız, kendi gayretimiz değil, Allah ile gelen bir özgüvendir. Bizler özgüven sahibi olmalıyız. 3 Ö kuralının ikincisi: Özveri… Bizler özveri ile çalışmalarımıza gayret etmeli, fedakârlığımızı göstermeliyiz. 3 Ö kuralının üçüncüsü ise; Özeleştiridir. Ekonomik iktidarımız olabilir, siyasi iktidarımız olabilir, akli iktidarımız olabilir ama her ne olursa olsun bunların bir öz eleştirisi yapılmalıdır. Özeleştiri yaptığımız zaman faydalı işler yapabiliriz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.