Ana Sayfa Kuruluşlar Gökkuşağı Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği ‘Birlikte Yaşama Bilinci ve Kardeşlik Hukuku’ Konferansı Yapıldı

‘Birlikte Yaşama Bilinci ve Kardeşlik Hukuku’ Konferansı Yapıldı

0
‘Birlikte Yaşama Bilinci ve Kardeşlik Hukuku’ Konferansı Yapıldı

Van Gökkuşağı Derneği tarafından tertiplenen, Ramazan Kayan’ın konuşmacı olarak katıldığı “Birlikte Yaşama Bilinci ve Kardeşlik Hukuku” konferansı yapıldı.

Gökkuşağı Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği PRODES projesi kapsamında başlattığı “Aile Merkezli Değerler Eğitimi” konulu projesinin beşinci konferansını gerçekleştirdi.

Konferans “Birlikte Yaşama Bilinci ve Kardeşlik Hukuku” başlığı ile 25.02.2016 perşembe günü saat:18.30 da Van Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans salonunda Araştırmacı Yazar Ramazan Kayan hocanın sunumuyla gerçekleşti.

Program Ömer Faruk Bayezıt hocanın Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Ardından “Aile Merkezli Değerler Eğitimi” projesinin tanıtım sinevizyon gösterimi gerçekleştirildi.

Kurum yöneticileri ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin de katıldığı program Araştırmacı Yazar Ramazan Kayan hocanın “Birlikte Yaşama Bilinci ve Kardeşlik Hukuku” konulu sunumunu gerçekleştirmesinin ardından saat 20.30 da sona erdi