Ana Sayfa Kuruluşlar Bilim Der Öğrencileri Adana’yı Ziyaret Etti

Bilim Der Öğrencileri Adana’yı Ziyaret Etti

0
Bilim Der Öğrencileri Adana’yı Ziyaret Etti

Gaziantep Bilim Der Ortaöğretim Komisyonu öğrencileri Ülfet Derneği’nin misafiri oldu.

Gaziantep Gazikent'te aktif faaliyetlerde bulunan Anadolu Platformu üyesi Bilim Der Ortaöğretim Komisyonu öğrencileri gerçekleştirdikleri Adana gezisinde Ülfet Derneği'nin misafiri oldu. Ders gruplarında bulunan öğrencilerin kaynaşmasını sağlamak amacıyla Gençlik ve Spor Bakanlığı Şehirler ve Kültürler Projesi kapsamında Adana'ya gönderen Bilim Der, gençlerin takdirini topladı.

Çoban Dede Mesire Alanı'nı gezdikten sonra Ülfet Derneği Genel Merkezi'ni ziyaret eden öğrenciler, burada Anadolu Platformu Teşkilat Başkanı ve Ülfet Derneği YK Başkanı Gazi Kılıçparlar ile Ülfet Der Ortaöğretim Komisyonu üyeleri tarafından karşılandılar.

Öğrencilerle Merve Algan Konferans Salonu'nda bir araya gelerek dernek çalışmalarına ve Adana'ya dair bilgiler veren Kılıçparlar, şehirleri gezmenin insan zihnindeki karşılığının ufuk açıklığı ve üretkenlik olmasını ifade etti.

Toplu fotoğraf çekiminin ve yapılan ikramların ardından dernekten ayrılan öğrenciler, Taş Köprü, Ulu Camii, Büyük Saat, Sabancı Merkez Camii gibi tarihi ve turistik mekanlara ziyaret ederek Gaziantep'e doğru yola çıktı.