Benim Evim Kütüphanem Projesinde Kitaplar Hazır

0
326

AÖB Gaziantep Şubesi Ortaöğretim Biriminin yetim çocukların evlerinde kütüphane oluşturmak için başlattığı “Benim Evim Kütüphanem Projesi”nde kitaplar hazır.

Anadolu Öğrenci Birliği Gaziantep Şubesi Ortaöğretim Biriminin yetim çocukların evlerinde kütüphane oluşturmak için başlattığı “Benim Evim Kütüphanem Projesi”nde kitaplar kolilendi ve teslim edilmeyi bekliyor.

“Çocuklar Kitapsız Büyümesin” sloganı ile başlatılan proje kapsamında ilkokul, ortaokul ve lise çağındaki yetim çocukların evlerine birer kütüphane kurulacak.

“Bir kitap yürekten gelmişse ancak o zaman başka yüreklere ulaşabilir” şiarıyla gönüllülerden bağış olarak toplanan kitaplar yine öğrenciler tarafından kolilenerek önümüzdeki hafta yetimlerin evlerine teslim edilecek.

Proje kapsamında ilkokul, ortaokul, lise öğrencilerinin okuyabileceği kitaplar bağış olarak alınıyor. Ayrıca yetimlere kitap satın alınması için nakdi yardım da kabul ediliyor.

Kutsal emanetlerimiz olan yetimlerimizin kitapla büyümeleri için duyarlı vatandaşlarımızı projeye destek olmaya çağırıyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz