Ana Sayfa Kuruluşlar Bülbülzade Eğitim Sağlık ve Dayanışma Vakfı BEKAM ve Bilimder’den Akademiye Hazırlık Seminerleri

BEKAM ve Bilimder’den Akademiye Hazırlık Seminerleri

0
BEKAM ve Bilimder’den Akademiye Hazırlık Seminerleri

Bilim Eğitim Kültür Araştırmaları Merkezi (BEKAM) ve Bilim Eğitim Kültür Yardımlaşma Derneği (Bilimder)’in ortak düzenlediği lisans seviyesindeki öğrencilerin lisansüstü eğitime hazırlanmasına rehberlik etmek amacıyla yapılan “Akademiye Hazırlık Seminerleri” Şubatın ilk haftası başladı.

Dört hafta sürecek olan ve video konferans yöntemiyle yapılan seminer serisinin ilki 7 Şubat Pazar günü Gaziantep Üniversitesi Öğretim Görevlisi Tayyibe Gerçek’in “Akademik Kariyer Basamakları” semineri ile başladı.

14 Şubat Pazar günü Gaziantep Üniversitesi Araştırma Görevlisi İbrahim Özhazar’ın sunumuyla “Yeni Nesil Kaynaklara Erişim Yöntemleri: E-Kütüphaneler” başlığı ile seminer serisine devam edildi.

Serinin üçüncü semineri 21 Şubat Pazar günü saat 20.00’de Kilis 7 Aralık Üniversitesi Araştırma Görevlisi Yakup Safa Çalı tarafından “Araştırma Yöntem ve Teknikleri”, dördüncü ve son semineri ise 28 Şubat Pazar günü saat 20.00’de BEKAM Bşk. Yrd. Ömer Faruk Kavuncu’nun “Akademik Metin Hazırlama Aşamaları” sunumları yapılacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.