Başarıya Giden Yol

0
105

Bülbülzade Vakfı Yetim Komisyonu tarafından yürütülen Çare Sizsiniz Projesinde yetim annelere yönelik “Başarıya Giden Yol” başlıklı kişisel gelişim semineri verildi.

Bülbülzade Vakfı Yetim Komisyonu’nun Sodes desteği ile yürüttüğü “Çare Sizsiniz Projesi” kapsamında yetim annelerine yönelik “Başarıya Giden Yol” konulu kişisel gelişim semineri verildi.

Yetim annelerine yönelik düzenlenen ikinci seminer olma özelliğini taşıyan programda kişisel gelişim uzamanı Vedat Kahyalar tarafından verilen seminer 7 Nisan Cumartesi günü Bülbülzade Vakfı Davut Özgül Konferans Salonunda yapıldı. Seminere çok sayıda yetim annesi katıldı.

Vedat Kahyalar sunumunda Albert Einstein’in “Bir kere öğrenmeyi bıraktınız mı, işte o zaman ölüm başlar” sözünü hatırlatarak insanın yaşam boyu öğrenmeye ve kendini geliştirmeye devam etmesi gerektiğini dile getirdi.

Başarının yedi anahtarı bulunduğunu belirten Kahyalar, bunların; “1. Pozitif ol, gülümse, 2. Sen çok değerlisin, kendine değer ver, 3. Başaracağına inan, 4 Ekip çalışmasına önem ver, 5. Planlı yaşa, çok çalış, 6. Hedefini belirle, nerede ve kim olmak istediğine karar ver, 7. Çalışkan ol, mazeret üretme, planlı ol” olduğunu belirtti.

Yetim anneleri tarafından büyük bir beğeni ile takip edilen seminerden sonra program yapılan ikramların ardından sona erdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.