Bahar Şenliğimizi Yaptık

0
86

Bülbülzade Vakfı’nın her yıl geleneksel olarak düzenlediği “Hayır Çarşısı ve Bahar Şenlikleri” bu sene 10-11-12 Mayıs tarihlerinde Bülbülzade Vakfı Sosyal Tesislerinde yapıldı.

10 Mayıs Cuma günü Şahinbey Parkı’nda başlayan “Hayır Çarşısı ve Bahar Şenlikleri” yoğun yağışlar nedeniyle Bülbülzade Vakfı Sosyal Tesisleri Yemekhanesi ve Spor Salonuna taşınmak zorunda kaldı. Yağışların geçmesinin ardından Sosyal Tesislerimizin avlusunda devam eden Hayır Çarşısı ve Bahar Şenliklerimize gönüllülerimiz ve halkımız yoğun ilgi gösterdi. Hayır Çarşımızda gönüllülerimizin bin bir zahmetle hazırladıkları el emeği göz nuru örgüler, çeyizler, yöresel yemekler ve pastalar katılımcılar tarafından tam not aldı. Çarşımızda; Giyim Reyonu, Kebap Reyonu, Yazma Reyonu, Yemek Reyonu, Dondurma ve Çerez Reyonu, Ayakkabı Reyonu, Örgü Reyonu, Pasta Reyonu, Gözleme Reyonu, Zücaciye Reyonu, Mefruşat Reyonu yer aldı.

Bu yıl hava muhalefeti nedeniyle sosyal etkinliklerin yapılamadığı Bahar Şenliklerimizde gönüllülerimiz bir araya gelerek hasret giderme ve hasbıhal etme imkânı da buldular. Hayır Çarşımıza ve Bahar Şenliklerimize maddi manevi katkıda bulunan tüm gönüllülerimize teşekkür ediyor, iyilik yolunda çalışmalarının devamını diliyoruz…