AÖB’nin Türkiye Geneli İstişare Kampı Başladı

0
259

Anadolu Öğrenci Birliği’nin “Umut Üstümüze Vazife” üst başlıklı Türkiye Geneli İstişare Kampı 09 Temmuz’da Kocaeli Diriliş Kampı’nda başladı.

Kampın ilk gününde Türkiye’nin dört bir yanından gelen kız ve erkek üniversite öğrencileriyle tanışma ve kaynaşma programı yapıldı.

Kampın ikinci günü, Anadolu Öğrenci Birliği Genel Başkanı Mesut Çaça ve Dış İlişkiler Birimi Başkanı Muhammed Fatih Eren’in selamlama konuşmasıyla başladı.

Daha sonra Anadolu Platformu Teşkilat Başkanı Gazi Kılıçparlar erkek öğrencilere, AKADDER Başkanı Rabia Aldemir de kız öğrencilere “Teşkilat Anlayışımız ve Çalışma Prensiplerimiz” başlıklı konuşmalarını gerçekleştirdi.

Diğer yandan ünlü yönetmen ve film yapımcısı Derviş Zaim de öğrencilere yönelik “Türkiye’de Sinema ve Sanatın Geleceği” başlıklı bir sunum yaptı.

Akşam saatlerinde ise İyilikder Genel Başkanı İbrahim Bahar ve İyilikder Koordinatörü İpek Aysel Alpcan “O İyilik İster” başlıklı sunumlarını gerçekleştirdi. Günün sonunda ise Anadolu Platformu Denetleme Kurulu Başkanı Araştırmacı Yazar Ramazan Kayan “Müslüman Şahsiyetin Gündemi” adlı hasbihalini yaptı.

12 Temmuz’da sona erecek olan kampta birçok kıymetli isim öğrencilerle buluşmaya devam edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz