AÖB Üniversite Başkanlarıyla Hasbihal

0
172

Anadolu Platformu İstişare Kurulu Başkanı Zekeriya Şengöz, İcra Kurulu Başkanı Turgay Aldemir ve Araştırmacı Yazar Ramazan Kayan AÖB üniversite başkanları ile hasbihal etti.

Anadolu Platformu İstişare Kurulu Başkanı Zekeriya Şengöz, İcra Kurulu Başkanı Turgay Aldemir ve Araştırmacı Yazar Ramazan Kayan, Öğrenci Meclisi toplantısında bir araya gelen AÖB üniversite başkanları ile 17 Şubat 2018 Cumartesi günü bir hasbihal gerçekleştirdi.

Zekeriya Şengöz gençlere hitaben yaptığı konuşmada, çalışmalarımızda her zaman dava bilincine sahip olmamız gerektiğini vurguladı. Şengöz bulunduğumuz ortamlarda renk alan değil, renk veren konumunda olmamız gerektiğini de sözlerine ekledi.

Özgüven ve özverinin çalışmalarımızda olmazsa olmazlardan olduğunu ifade eden Ramazan Kayan ise birlikteliğimizi güçlü kılarak tüm gayretimizle insanlık için çalışmamız gerektiğini dile getirdi.

Turgay Aldemir ise gençlerin sorumluluklardan kaçmaması gerektiğini ifade ederek daha aktif roller üstlenmesi gerektiğine değindi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz