AÖB, Teşkilat Ziyaretleri Gerçekleştirdi

0
224

Anadolu Öğrenci Birliği Yönetim Kurulu üyeleri bir dizi teşkilat ziyareti gerçekleştirdi.

Anadolu Öğrenci Birliği Genel Başkanı Mesut Çaça, Dış İlişkiler Birim başkanı M.Fatih Eren ve Kızlardan Sorumlu başkan yardımcı Sevde Şişman birtakım il ziyaretleri gerçekleştirerek yapılan çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Teşkilat ziyaretleri kapsamında Kırklareli, Balıkesir, Kocaeli, Manisa, Uşak, Eskişehir, Karabük ve Sakarya illeri ziyaret edildi. Ziyaretlerde İl Yönetimleri, İl İstişare heyetleri ve Üniversite öğrencileri ile özel oturumlar gerçekleştirilerek çeşitli istişareler yapıldı.

AÖB Genel Başkanı Çaça, teşkilatlanmanın öneminin altını çizerek şunları dile getirdi: “Bizleri anlamlı kılan Van’dan Edirne’ye İzmir’den Trabzon’a İstanbul’dan Konya’ya Türkiye’nin farklı yerlerinde çalışmalar yaparak aynı noktaya odaklanmamız, olaylara aynı pencereden bakabilmemiz ve birlikte hareket edebilmemizdir. Bizleri heyecanlı ve umutlu kılan ise Türkiye’nin muhtelif yerlerinde sizlerin yapmış olduğu anlamlı çalışmalardır. Bunları yerinde gördükçe kendimizi ayrı bir mutlu hissediyoruz.”

İstişarelerde uluslararası öğrencilerin kampüs içi çalışmalarının da ehemmiyeti anlatılarak bunların yapılabilmesi için çeşitli önerilerde bulunuldu, karşılıklı istişareler yapıldı.

AÖB ziyaretler Karabük’te son buldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz