Ana Sayfa Kuruluşlar Ülfet Eğitim ve Yardımlaşma Derneği AÖB Sivas Gazi Kılıçparlar’ı Konuk Etti

AÖB Sivas Gazi Kılıçparlar’ı Konuk Etti

0
AÖB Sivas Gazi Kılıçparlar’ı Konuk Etti

AÖB Sivas, Anadolu Platformu Teşkilat Birimi Başkanı Gazi Kılıçparlar’ı konuk ettikleri bir hasbihal programı düzenledi.

Anadolu Öğrenci Birliği (AÖB) Sivas kız ve erkek yöneticileri, Anadolu Platformu Teşkilat Bitimi Başkanı Gazi Kılıçparlar’ın konuşmacı olduğu çevrim içi hasbihal programında bir araya geldi. 26 Mayıs Çarşamba günü zoom platformu üzerinden gerçekleştirilen programda konuşan Anadolu Platformu Teşkilat Birimi Başkanı Gazi Kılıçparlar, Anadolu Platformu’nun yeni döneminin fikirsel kodları, söylemleri ve motivasyon kaynakları ile teşkilat çalışmalarına dair bilgilendirmelerde bulundu.

Platform olarak Türkiye’ye örnek olabilecek bir çalışma ve teşkilat sistematiği geliştirmeye çalıştıklarını ifade eden Kılıçparlar, yeni yapılanma sürecinde en iddialı ve yaptıkları çalışmalarla altını doldurdukları mottolardan birinin “Yeni dönemde genç arkadaşların kendisine daha çok yer bulabileceği bir teşkilat” olduğunun altını çizerek; bu süreçte kendilerine destek sunan ve bulundukları yerlerde bu ideali yaşatma gayreti gösteren herkese teşekkür etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.