Ana Sayfa Kuruluşlar Anadolu Öğrenci Birliği AÖB Ortaöğretim Yönetim Toplantısı

AÖB Ortaöğretim Yönetim Toplantısı

0
AÖB Ortaöğretim Yönetim Toplantısı

Anadolu Öğrenci Birliği Ortaöğretim Komisyonu’nun yeni dönem ilk yönetim kurulu toplantısı yapıldı.

Anadolu Öğrenci Birliği Ortaöğretim Komisyonu’nun yeni dönem ilk yönetim kurulu toplantısı 23 Kasım Cumartesi günü Bülbülzade Vakfı’nın ev sahipliğinde Gaziantep’te yapıldı.      

Toplantıya Ortaöğretim Komisyon Başkanı Adem Er, Genel Sekreter Cumali Kaplan, I. II. ve III. Bölge sekretaryalarının yanı sıra yönetim üyeleri katıldı.

Toplantı Bülbülzade Eğitim kompleksinde yapılan kahvaltının akabinde Adem Er başkanlığında başladı. Bu bölümde açılış ve bilgilendirme konuşmalarından sonra, Eylül ayında Türkiye geneli 10 ayrı bölgede yapılan Hizmetiçi Eğitim programları değerlendirildi. Ayrıca müfredatlar, bölge ve yönetim toplantıları, ortaokul biriminin teşekkülü, sosyal etkinlik ve projeler, ortaöğretim bülteni gündemlerinin görüşülmesi ile sabah oturumu tamamlanarak öğle yemeğine geçildi.

Öğle yemeğinden sonra toplantının ikinci oturumuna geçildi. Oturumda bu yıl ikincisi yapılacak olan ‘Ortaöğretim Gençlik Buluşması’ ele alındı ve içerik ana hatları ile belirlendi. Daha sonra da yönetim tarafından illere yapılacak ziyaretler için stratejiler belirlenerek toplantı iyi dilek ve temennilerle sona erdi.