Ana Sayfa Kuruluşlar Anadolu Öğrenci Birliği AÖB Ortaöğretim Komisyonundan Ziyaretler

AÖB Ortaöğretim Komisyonundan Ziyaretler

0
AÖB Ortaöğretim Komisyonundan Ziyaretler

AÖB Ortaöğretim Komisyonu Malatya, Elazığ, Çelikhan ve Kahta’yı ziyaret etti.

AÖB Ortaöğretim Komisyonu tarafından 27-28 Aralık tarihlerinde Malatya, Elazığ, Çelikhan ve Kahta daki üye kuruluşlara ziyaretler gerçekleştirildi. AÖB Ortaöğretim Başkanı Adem Er ve beraberindeki heyetin, ziyaretteki ilk durağı Malatya Meşale Derneği idi. 27 Aralık Cuma günü Meşale Ortaöğretim Komisyonu üyeleriyle ara dönemde Malatya da yapılacak Gençlik Buluşması’nın hazırlıkları ve komisyon faaliyetleri hakkında değerlendirme toplantısı yapıldı.

 

28 Aralık Cumartesi günü sabah Elazığ’da Ab-ı Hayat Vakfı Başkanı Ersin Eryılmaz ve Ortaöğretim komisyonu üyeleri faaliyetler hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Ayrıca Gençlik Buluşması hakkında bilgilendirme yapıldı.

 

28 Aralık Cumartesi saat 14:00’te Çelikhan’da faaliyet gösteren Çelikhan Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin Ortaöğretim Komisyonu üyeleriyle komisyon faaliyetleri hakkında karşılıklı değerlendirmeler ve Gençlik Buluşması ile ilgili bilgilendirme yapıldı.

 

28 Aralık cumartesi saat16:00’da Kahta’da faaliyet gösteren Gönülkuşağı Derneği Başkanı Ali Kaya ve ortaöğretim komisyonu üyeleriyle bir araya gelindi.  Yapılan toplantıda ortaöğretim çalışmaları değerlendirildi. Toplantı Gençlik Buluşması hakkında yapılan bilgilendirme ile sona erdi.

Komisyon Başkanı Adem Er il ziyaretlerinin sıklaştırılacağını ifade etti.