AÖB Lise Öğrenci Kampı Başladı

0
147

Anadolu Öğrenci Birliği Gaziantep Şubesi Ortaöğretim Birimi’nin lise öğrencilerine yönelik düzenlediği kamp programı başladı.

Anadolu Öğrenci Birliği Gaziantep Şubesi Ortaöğretim Birimi’nin lise ara sınıf öğrencilerine yönelik düzenlediği kamp programı başladı. 9 ve 11. sınıfa giden 20 öğrencinin katıldığı kamp programı 20 Ocak Cumartesi günü başlayıp 22 Ocak Pazartesi günü bitecek. Kamp boyunca öğrenciler Bülbülzade Eruslu Erkek Öğrenci Yurdunda yatılı olarak kalacak.

Kamp programının içeriği ise şöyle;

Anadolu Öğrenci Birliği ve Bülbülzade Vakfı’nın tanıtım filmlerinin izlenmesiyle başlayan kamp programının ilk gününde Yunus Keklikçi’nin sunumuyla Cemil Meriç semineri, seminerin ardından Cumali Kaplan’ın yönetiminde grup etkinliği, Ali Yalçın tarafından makale okuma ve ardından adabı muaşeret kurallarının yer alacağı bir sunum yer alacak.

Kampın Pazar günkü programında ise Ali Şeriati’nin hayatının anlatıldığı bir seminer, grup etkinliği, Muhammed Esed’in hayatının anlatılacağı seminer, makale okuma, Musa Carullah Bigiyev’in hayatının anlatıldığı bir seminer ve film izleme etkinliği yer alacak.

Pazartesi günü ise değerlendirme yapılacak ve kamp sona erecek.

AÖB Gaziantep Şubesi Ortaöğretim Birimi tarafından lise ara sınıflara yönelik kampın tamamlanmasının ardından lise son sınıf öğrencilerine yönelik bir kamp programı daha yapılacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz