AÖB Hizmet İçi Programı Düzenledi

0
164

Anadolu Öğrenci Birliği Dış İlişkiler Birimi, Cezayirli Öğrenciler Birliği ile Hizmet İçi programı düzenledi.

Anadolu Öğrenci Birliği Dış İlişkiler Birimi 24 Ocak 2019 Perşembe günü Genel Merkez binasında Cezayirli Öğrenciler Birliği ile Hizmet İçi programı düzenledi.

Türkiye’deki farklı üniversitelerde eğitim gören Cezayirli öğrencilerin, üniversite çalışmalarında daha aktif rol alabilmeleri maksadıyla üniversite temsilcileriyle bir hizmet içi programı düzenlendi. Programda bir selamlama konuşması yapan Genel Başkanımız Mesut Çaça şunları dile getirdi:

“İstanbul kadim bir medeniyetin, güçlü bir uygarlığın bakiyesi olması hasebiyle birçok zenginliği içerisinde barındırmaktadır. Sizlerin, buranın sadece öğrencilik avantajından değil, tarihinden, sanatından, edebiyatından da faydalanmanız gerekmektedir. Bizler istiyoruz ki burada yapılan faaliyetleri daha güçlü ve daha anlamlı kılalım ve yeryüzünde insanlık adına ortak çalışmalarda bulunalım. Ortak bir derdimiz, ortak bir davamız, ortak bir çalışmamız olsun.”

Program Cezayirli Öğrenciler Birliği Başkan Yardımcısı Raid Belattar’ın Dış İlişkiler Başkanımız Muhammed Fatih Eren’e plaket takdimi ile son buldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.