Ana Sayfa Kuruluşlar Anadolu Öğrenci Birliği AÖB Bursa Kahvaltıda Buluştu

AÖB Bursa Kahvaltıda Buluştu

0
AÖB Bursa Kahvaltıda Buluştu

Anadolu Öğrenci Birliği Bursa yeni eğitim öğretim yılı programlarına tanışma kahvaltısı ile start verdi.

Anadolu Öğrenci Birliği Bursa Orta Öğretim Erkekler Komisyonu öğrencileri yeni eğitim öğretim yılı programlarına tanışma kahvaltısı ile start verdi.

 

Ülke çapında teşkilatlanan Anadolu Öğrenci Birliği, yeni eğitim öğretim yılına her bölge ve şehirden başlayan faaliyetleriyle hazırlıklarını tamamlıyor.Bursa Orta Öğretim Erkekler Komisyonu Öğrencileri bu vesileyle tanışma ve yeni döneme hazırlık için kahvaltıda bir araya geldiler.Öğretmenlerinde bulunduğu kahvaltı ortamı samimi bir havada gerçekleşti.

 

Kahvaltıdan sonra öğrenciler öğretmenleriyle gruplara ayrılarak bu yıl yapılacak programlar hakkında görüş alışverişinde bulundular.Ayrıca yeni oluşturulacak gruplar tespit edilerek, programların yapılacağı günler belirlendi.

 

Öğrencilere seviyelerine göre Cumartesi ve Pazar günleri akademik destek kurslarının yapılacağı duyuruldu. Matematik-Türkçe- İngilizce ve Fen Grubu Dersleri’nden Ücretsiz kurslar düzenlenecek. İşlenecek eğitim programlarında kitap okuma, makale ve metin değerlendirmeleri, film izleme ve kritiği yapılacak.

 

Ayrıca satranç, masa tenisi, yüzme, halı saha futbol maçları, doğa gezileri, kestane toplama gibi sosyal faaliyetler de yer alacak. 29 Eylül 2013 te Atıcılar Havuzu’nda saat:14.00-16.00 saatleri arasında buluşmak üzere sözleşildi ve program sona erdi.