Ana Sayfa Kuruluşlar Anadolu Öğrenci Birliği AÖB Adana Şubesi Oğuz Memiş’i Ağırladı

AÖB Adana Şubesi Oğuz Memiş’i Ağırladı

0
AÖB Adana Şubesi Oğuz Memiş’i Ağırladı

İlim Yayma Cemiyeti Kayseri Şube Başkanı Oğuz Memiş, Anadolu Öğrenci Birliği Adana Temsilciliği’nin misafiri olarak bir hasbihalde bulundu.

Başbakanlık Sivil Toplum Kuruluşları Başdanışmanı Ahmet Doğan’ın Ülfet Derneği organizesiyle Adanalı STK temsilcileriyle bir araya geldiği program vesilesiyle Adana’da bulunan İlim Yayma Cemiyeti Kayseri Şube Başkanı Oğuz Memiş, Anadolu Öğrenci Birliği Adana Temsilciliği üniversite erkek öğrencileri ile hasbihalde bulundu.

Ülfet Derneği Genel Merkezi'nde gerçekleşen hasbihal programında konuşan Memiş, gençliğin güncele dair sorunlarına çözüm önerileri sundu. 

Kapalı toplum yapısının artık aşıldığını ve bunun da beraberinde farklı alanlarda bilgi kirliliği getirdiğini dile getiren Memiş, toplumsal meselelere bakış açısının ölçülerinden bahsetti.

Gençlerin tecrübe sahiplerinden ziyade, birbirlerini dinleyerek sorunlarına çözüm bulmalarının gerekliliğini belirten Oğuz Memiş, kuşak farkı, kişilik dönüşümü, güncel tehditlerin farklılığı, bireyselleşmek gibi konulara da değindi.