AÖB Adana Kamp Programı Düzenledi

0
148

Anadolu Öğrenci Birliği Adana Temsilciliği günübirlik kamp programı düzenledi.

13 Ekim Cumartesi günü Ülfet Derneği Yüreğir Temsilciliği’nde düzenlenen programa, üniversite öğrencileriyle birlikte; Ülfet Derneği YK Başkanı Gazi Kılıçparlar, AÖB Adana Bölge Sorumlusu Şeyhmus Sarıdoğan, AÖB Adana İl Danışmanı Yakup Kölay ile eğitimci Nihat Aydoğmuş katılarak birer sunum gerçekleştirdi.

Sabah kahvaltısıyla başlayan programın akabinde AÖB Adana Bölge Sorumlusu Şeyhmus Sarıdoğan AÖB Faaliyetleri hakkında bilgilendirmede bulunarak “Zamanı Tanımak/Anlamak” başlıklı bir sunum yaptı. Ülfet Derneği YK Başkanı Gazi Kılıçparlar ise gençliğe dair bir hasbihalde bulundu.

Verilen namaz ve yemek molasının arasının ardından AÖB Adana Temsilciliği sorumlularından eğitimci Nihat Aydoğmuş, “Değişen Zamanda Değişmeyen Sorumluluğumuz DAVET” başlığını taşıyan bir sunumda bulundu.

Daha sonra da AÖB Adana İl Danışmanı Yakup Kölay, “Gençlik ve Gelecek” adını taşıyan bir seminer vererek gençliğin, idealist ve sorumluluk bilincini yüklenen bireyler olmaları halinde geleceği de inşa edebileceklerine vurgu yaptı. Gün boyu süren program akşam saatlerinde sona erdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.