AÖB Adana Kahvaltıda Buluştu

0
149

Anadolu Öğrenci Birliği Adana Temsilciliği, tanışma kahvaltısı programı düzenledi.

Anadolu Öğrenci Birliği (AÖB) Adana Temsilciliği, 2018-2019 yılı eğitim sezonu öncesinde Adana’daki üniversitelere yeni kayıt yaptıran öğrencilerine yönelik tanışma-kaynaşma kahvaltısı düzenledi.

29 Eylül Cumartesi günü Ülfet Derneği Genel Merkezi’nde gerçekleşen kahvaltı programına AÖB Adana Bölge Sekreteri Yakup Kölay, Adana İl sorumluları Halime Taş, Nihat Aydoğmuş, Hasan Aras ve Akademi Vizyon Kulübü Başkanı Merve Şahin ile çok sayıda kız ve erkek üniversite öğrencisi katılım sağladı.

Kahvaltı ikramının ardından söz alan Akademi Vizyon Kulübü Başkanı Merve Şahin, programın amacından bahsederek öğrenci çalışmalarının üniversite içerisinde aktif bir şekilde sürdürülebilmesinin önemine değindi.

Ardından AÖB Adana kız öğrenci sorumlusu Halime Taş, katılımcı öğrencileri bilgilendirerek misyonlarından, öğrenci meselesine bakışlarından ve konuya dair sorumluluk bilincinden bahseden uzun bir hitapta bulundu.

Anadolu Öğrenci Birliği Adana Bölge Sekreteri Yakup Kölay ise konuşmasında süregelen öğrenci faaliyetlerinin içeriğinden, kulüp çalışmalarından, ders halkalarının verimliliğinden, yabancı bir ortamda bir arada bulunmanın zihinsel ve kişisel gelişime katkı sunacağından örnekler vererek birlikte yürümenin bereketi artıracağını ifade etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.