AÖB Adana Hizmetiçi Eğitimi Gerçekleştirildi

0
142

AÖB ortaöğretim komisyonunun düzenlemiş olduğu hizmetiçi eğitim programının 3. bölge programı Adana’da gerçekleştirildi.

AÖB ortaöğretim komisyonunun Türkiye genelinde onbir farklı bölgede eğitimcilere yönelik olarak düzenlemiş olduğu hizmetiçi eğitim programının 3. bölge programı, Adana’da, Tarsus ve Mersin’deki eğitimcilerin de katılımıyla Ülfet Eğitim ve Yardımlaşma Derneği’nin merkez binasında 15 eylül 2013 pazar günü gerçekleştirildi.

Sunumunu Murat GUTNU’nun yaptığı seminer programı Ülfet Derneği adına Murat ALAGÖZ’ün açılış konuşması ile başladı. Daha sonra AÖB Orta Öğretim Komisyonu Başkanı Adem ER’in konuşmasıyla devam etti ve akabinde seminer konularına geçildi.

Seminerde yer alan sunumlar; Müfredat Programlarının Tanıtımı (Ebuzer NAS), Müfredat Programlarının İşlenişi (Gazi KILIÇPARLAR), Aidiyet ve Gönüllülük (Mahmut ERASLAN) ve Çalışmalarda Verimlilik (Mehmet ŞAHİN)

Son olarak Ülfet Eğitim ve Yardımlaşma Derneğinin 12-15 Eylül 2013 tarihinde Öğrencilerine yönelik olarak düzenlemiş olduğu Çanakkale ve İstanbul gezilerine katılan Şükrü BİLİK ve M. Ali TEK’in gezideki izlenimlerini paylaşmalarıyla program sona erdi.