AÖB 15 Ülkede Kardeşlik Sofrası Kuruyor!

0
250

Anadolu Öğrenci Birliği, 15 Ramazan “Dünya Yetimler Günü”nde 15 farklı ülkede kardeşlik sofrası kuruyor.

İyilik, “bu dünyada benim de söyleyecek bir sözüm var” demek, elimizin ulaştığı en ücra topraklara ve oralarda yaşayanlara selâm götürmektir.

Yetimlere, mağdurlara, kimsesizlere iyiliği ve esenliği yaymak için yolda olan İyilikder, Anadolu Öğrenci Birliği işbirliğiyle 15 Ramazan “Dünya Yetimler Günü”nde 15 farklı ülkede yetimlerle “Kardeşlik Sofrası”nda buluşuyor.

Anadolu Öğrenci Birliği ve İyilikder gönüllüleri bu Ramazan’da da iyilik ve selamı yeryüzüne yaymanın gayreti içerisinde olacak. İyilikder, Ramazan yardım ve faaliyetleri kapsamında 15 ülkede başta yetimler olmak üzere on binlerce kişilik iftar sofralarıyla bereketi yayacak, binlerce kilometre uzaktaki insanlarla aynı sofrada buluşacak.

Bosna Hersek, Arnavutluk, Halepçe, İdlib, Somali, Kosova, Kırgızistan, Burkina Faso, Yemen, Bangladeş, Makedonya, Nijer, Kudüs, Gazze, Kıbrıs, Erbil’de kurulacak olan yetim iftar sofralarına siz de katkı sağlamak ve yetim dualarına ortak olmak isterseniz; İyilikder’in online bağış ekranından “Kardeşlik Sofrası” seçeneğine ya da hesap numaralarına havale/eft yapıp, açıklama kısmına ülke adı belirterek istediğiniz tutarda katkı sağlayabilirsiniz.

Bir iftar bedeli 20 TL. İstediğiniz adette bağış yapılabilirsiniz. Ayrıca SOFRA yazıp 4025’e SMS göndererek projeye 5 TL katkı sağlayabilirsiniz.

Havale/Eft için Banka hesap bilgisi:

Alıcı: İYİLİK YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ

KUVEYTTÜRK BANKASI IBAN NO: TR71 0020 5000 0061 8751 7000 08

*Açıklama kısmına ülke belirterek istediğiniz tutarda katkı sağlayabilirsiniz.

.

.

 

.

.

.

.

.