Ana Sayfa Kuruluşlar Antalya’da TEOG İçin ‘Sınav Yönetimi’ Konferansı

Antalya’da TEOG İçin ‘Sınav Yönetimi’ Konferansı

0
Antalya’da TEOG İçin ‘Sınav Yönetimi’ Konferansı

Liman Eğitim ve Dayanışma Derneği, çözüm ortaklarıyla birlikte “Etkili Sınav Stratejileri ve Sınav Kaygısı Yönetimi” konferansı düzenledi.

Liman Eğitim ve Dayanışma Derneği, Kepez Belediyesi, Paradigma Eğitim ve Koçluk Merkezi işbirliğiyle Erdem Beyazıt Konferans Salonu’nda “Etkili Sınav Stratejileri ve Sınav Kaygısı Yönetimi” konulu bir konferans düzenledi.

Eğitim Koçu Psikolog Şeyma Mutlu ve Paradigma Eğitim ve Koçluk Merkezi sahibi, Rehberlik ve Psikolojik Danışman Selahattin Öner’in sunumuyla başlayan konferans; kaygı nedir, sınav kaygısı, sınav kaygısı ile başetme gibi konu başlıklarıyla başladı.

Özellikle Antalya Kepez ilçesinde okuyan ve TEOG sınavına hazırlanan 8. sınıf öğrencilerinin katıldığı program, sinevizyon gösterileri ve katılımcı olarak salonda bulunan öğrencilerle yapılan interaktif sunumlarla devam etti.

Katılımcı öğrencilerin yoğun ilgi, alkış ve beğenisiyle devam eden konferans, Liman Eğitim ve Dayanışma Derneği Başkanı Şükrü Okudan’ın Şeyma Mutlu ve Selahattin Öner’e çiçek takdimleriyle sona erdi.