Ankara ve Kayseri Temsilcilikleri Ziyaret Edildi

0
185

Anadolu Öğrenci Birliği Genel Başkanı Mesut Çaça ile Teşkilat Başkanı Melih Ay, AÖB Ankara ve Kayseri Temsilciliklerine ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyarette, AÖB’nin çalışmaları ve dönem planlamaları üzerine istişarelerde bulunuldu. Yeni dönemde kampüslerde neler yapılacağı konuşulup, çalışma metodu ve öğrenci profili üzerinde duruldu.

Genel Başkan Mesut Çaça ziyaret sırasında şunları dile getirdi: “Yaşadığımız toprakların yeniden bir selam yurdu olması için Anadolu’nun illerinde, ilçelerinde, köylerinde, sokaklarında gerekse evlerinde gönül kapılarını çalıyoruz. Çünkü bizler yeni bir medeniyet inşasının ancak gönülden gönüle kurulan kardeşlik köprüleri ile gerçekleşeceğine inanıyoruz. İşte bu yüzden yorulmadan, yılmadan, yılgınlık göstermeden umudu kuşanarak mücadele ediyoruz. Bu mücadelemizin hasılası aslında bu salonda toplanmış bulunmaktadır desek yeridir.

Yapmamız gereken gözlerimizdeki umudu, akıllarımızdaki tefekkürü, yüreklerimizde dert edindiğimiz davayı eyleme dökmektir. Yeni bir ruh, yeni bir planlama, yeni bir perspektif oluşturmak için hayırda yarışanlardan olmaya talibiz. Umut ediyorum ki, her biriniz umudu, aşkı, heyecanı yüklenerek kampüsün her yerine yayılır, bu heyecanı ilmek ilmek gönüllere nakşedersiniz.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.