ANESİAD’tan Mersin Çıkarması

0
172

ANESİAD’ın Kasım ayı Genişletilmiş Yönetim Kurulu ve İstişare Toplantısı Mersin’de yapıldı.

Genişletilmiş Yönetim Kurulu ve İstişare Toplantısını icra etmek üzere Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen ANESİAD şube başkanları ve il temsilcileri Mersin’de buluştu.

Yoğun katılım ile başlayan Genişletilmiş Yönetim Kurulu Toplantısı, Mersin Ticaret ve Sanayi Odasında yapıldı. Toplantıya; Adana, Mersin, Osmaniye, Kahramanmaraş, Gaziantep, Malatya, Kayseri ve Genel Merkez başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı. ANESİAD Genel Başkanı Niyazi Dilek’in başkanlık yaptığı toplantıda önceden belirlenen gündemler görüşülerek karara bağlandı.

Toplantının ardından Mersin’in yüz akı olan Yörüksüt fabrikası ziyaret edildi. Yoğun katılım ile gerçekleşen ziyarette fabrikada üretilen ürünler ANESİAD üyelerine tattırıldı ve üretim tesisi gezdirildi.

Daha sonra Mersin’den ve çeşitli illerden gelen ANESİAD üyeleri ile akşam yemeğinde tanışma ve istişare toplantısına geçildi. Kısa tanışmanın ardından ANESİAD Mersin Şube Başkanı Ekrem Çakar bir selamlama konuşması yaptı. Çakar, Mersin’de yapılan faaliyetleri kısa kısa anlatarak sözü Genel Başkan Niyazi Dilek’e devretti.

Helal Kazanç Adil Paylaşım sloganı ile yola çıkan ANESİAD’ın bugün 9 şube ve 700’ü aşkın üyeye ulaştığını dile getiren Dilek, yapılan faaliyetlerden ve ANESİAD’ın hedeflerinden bahsetti.

Genel Başkan Niyazi Dilek, yemekli yapılan organizasyona ev sahipliği yapan Mersin Tepe Özel Okulları Müdürüne ve ANESİAD Mersin Şube Başkanı Ekrem Çakar’a hediyelerini takdim ettikten sonra program sona erdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz