Ana Sayfa Kuruluşlar Anadolu Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği ANESİAD’dan Malatya’da İki Önemli Ziyaret

ANESİAD’dan Malatya’da İki Önemli Ziyaret

0
ANESİAD’dan Malatya’da İki Önemli Ziyaret

ANESİAD (Anadolu Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği), Fırat Kalkınma Ajansı ile Malatya Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

ANESİAD Genel Başkan Ali Kılavuz ve Malatya Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, Malatya’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Fırat kalkına Ajansı ve Malatya Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret eden heyet önemli istişarelerde bulundu.

ANESİAD Malatya Şubesi Yönetim Kurulu, önce Fırat Kalkınma Ajansı ile kahvaltıda biraraya geldi. Daha sonra Genel Başkan Ali Kılavuz, Malatya Şube Başkanı Resul Kocamaz, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Sektör temsilcilerinden oluşan bir heyet Fırat Kalkınma Ajansı’nı ziyaret etti.

FKA Genel Sekreteri Mesut Öztop ve Yatırım Destek Koordinatörü Murat Beyazıt’ın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda, Doğu ve Güneydoğu bölgelerine yönelik başlatılacak mali destekler ile ilgili istişarelerde bulunuldu.

ANESİAD Genel Başkanı Ali Kılavuz ve ANESİAD Malatya Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri daha sonra Malatya Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Oda Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç’u makamında ziyaret eden heyet, çalışmalarla ilgili bilgiler alarak, esnaf ve sanayicinin problemleri ile ilgili istişarelerde bulundu.

Ziyaretin ardından, Genel Başkan Ali Kılavuz ve Malatya Şubesi Başkanı Resul Kocamaz Vuslat Tv’de yayınlanan “Gündem Ötesi” adlı programa konuk oldu.

Programda, 15 Temmuz süreci ve sonrasında Türkiye’deki ekonomik durum ele alındı. Programda ayrıca Türkiye’deki yatırımlar, iş alanları ve teşvikler hakkında önemli paylaşımlarda bulunuldu.