Ana Sayfa Kuruluşlar Anadolu Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği ANESİAD Yönetim Kurulu Adana’da Toplandı

ANESİAD Yönetim Kurulu Adana’da Toplandı

0
ANESİAD Yönetim Kurulu Adana’da Toplandı

Anadolu Esnaf Sanayici ve İşadamları Derneği (ANESİAD) Yönetim Kurulu, Şubat ayı toplantısını Adana’da gerçekleştirdi.

ANESİAD Yönetim Kurulu Adana’da toplandı. Toplantıya YK Başkanı Ali Kılavuz ve YK Üyeleri başta olmak üzere; Adana Şubesi yönetimi dışında Mersin, İstanbul, Kayseri ve Malatya Şubelerinden temsilciler katıldı.  

Toplantı öncesinde Adana şubesi üyeleri ile kahvaltı ve sonrasında istişare toplantısı yapıldı. ANESİAD Adana Şubesi üyeleriyle bir araya gelen Başkan Kılavuz, şehirde yapılan faaliyetlerle ilgili esnaf ve işadamlarıyla fikir alışverişinde bulundu.

ANESİAD’tan beklentilerini dile getiren ve ANESİAD'ın gelişimi için yapılması gerekenleri ifade eden Adanalı esnaf ve işadamları, farklı konular üzerinde de fikirlerini beyan ettiler. 

Daha sonra, Genişletilmiş Yönetim Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.

Osmaniye Şubesi Ziyaret Edildi

Adana’da gerçekleştirilen toplantı sonrasında ANESİAD Yönetim Kurulu, Adana Şubesi ve Mersin Şubesi’nden üyelerin de katılımıyla Osmaniye Şubesi’ne hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu.

İlk olarak dernek binası ziyaret edildi. Ziyaret esnasında ANESİAD Genel Başkanı Ali Kılavuz’a günün anısına hediye takdim edildi.

Osmaniye Şubesi üyeleriyle yemek yenildi, ardından istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Genel Başkan Ali Kılavuz ve Osmaniye Şube Başkanı Ahmet Çelik kısa bir konuşma yaptı ve sonrasında soru cevap şeklinde hasbihal ile program sona erdi.