Ana Sayfa Kuruluşlar Anadolu Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği ANESİAD Genişletilmiş Yönetim Kurulu ve İstişare Toplantısı Yapıldı

ANESİAD Genişletilmiş Yönetim Kurulu ve İstişare Toplantısı Yapıldı

0
ANESİAD Genişletilmiş Yönetim Kurulu ve İstişare Toplantısı Yapıldı

ANESİAD Nisan ayı Genişletilmiş Yönetim Kurulu ve İstişare Toplantısı Malatya’da yapıldı.

ANESİAD Nisan ayı Genişletilmiş Yönetim Kurulu ve İstişare Toplantısı Malatya’da yapıldı. Ardından Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ve çeşitli dernek temsilcilerinin de bulunduğu Malatya İstişare Toplantısı icra edildi.

ANESİAD Yönetim Kurulu üyeleri, Genişletilmiş Yönetim Kurulu Toplantısı için Malatya’da toplandı. Malatya Şube Başkanı Resul Kocamaz, Malatya Şubesi Yönetim Kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu toplantı Genel Başkan Ali Kılavuz başkanlığında yapıldı.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, İşkur İl Müdürü Vahap Toman, TKDK İl Müdürü Murat Tunç, İşgem Müdürü Necip Cengil, 1.Org. San. Bölge Müdürü Remzi Yaşar, Meşale Derneği Başkanı Tamer Çalhan ve birçok STK başkanı ve temsilcilerinin katıldığı program, Şube Başkanı Resul Kocamaz’ın selamlama konuşmaları ile başladı.

ANESİAD’ın kurucu üyesi olan Hacı Uğur Polat, katılımcılara ANESİAD’ın kurulma aşamasını kısa bir sunumla anlattı. Son olarak söz alan Genel Başkan Ali Kılavuz ANESİAD’ın amacı, faaliyetleri ve geleceği hakkında bir konuşma yaptı.

Toplantıya katılan üyeler ve misafirler ANESİAD’tan beklentileri, yapılması gerekenler, esnaf ve sanayicinin önünü açacak proje ve programlar ile alakalı sorular yöneltti. Dilek ve temennilerin ardından toplantı sona erdi.