Anadolu Talebe Birliği YİK Üyelerinden Yeşilay’a Ziyaret

0
183

Anadolu Platformu çatısı altında kurulmuş ve Türkiye genelinde faaliyetlerini sürdüren Anadolu Talebe Birliği Yüksek İstişare Kurulu Üyeleri
Yeşilay Genel Başkanı Muharrem BALCI’yı ziyaret ettiler.

Anadolu Platformu çatısı altında kurulmuş ve Türkiye genelinde faaliyetlerini sürdüren Anadolu Talebe Birliği Yüksek İstişare Kurulu Üyeleri Mehmet Ali EMİNOĞLU ve Necati KARATAŞ, Anadolu Platformu Koordinasyon Kurulu üyesi Gazi KILIÇPARLAR Yeşilay Genel Başkanı Muharrem BALCI’yı ziyaret ettiler.

Ziyarette Muharrem BALCI Yeşilay’ın yurt genelindeki çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verdi. Yeşilay’ın Muharrem Balcı ile yenilenen ve hareketlenen çalışmalarına fiilen iştirak edeceklerini ifade eden Birlik temsilcileri Yeşilay’a üye olarak çalışmalara katkı sağlayacaklarını ifade ettiler.

Muharrem BALCI; Bağımlılığın kölelik olduğunu ve bu modern köleliğin üstesinden gelmek için bütün sivil toplum örgütlerinin Yeşilay’ın çalışmalarını dikkate alarak destek olmaları gerektiğini ve yeni projelerle bu kutlu mücadeleye destek verilmesi gerektiğini vurguladı.