Ana Sayfa Kategoriler Haberler Anadolu Platformu’ndan STK Ziyareti

Anadolu Platformu’ndan STK Ziyareti

0
Anadolu Platformu’ndan STK Ziyareti

Anadolu Platformu İcra Kurulu Başkanı Turgay Aldemir ve beraberindeki heyet Mavera Eğitim ve Sağlık Vakfı ile İLKE İlim Kültür Eğitim Derneği’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

Anadolu Platformu İcra Kurulu Başkanı Turgay Aldemir ve beraberindeki heyet 21 Eylül 2018 Cuma günü Mavera Eğitim ve Sağlık Vakfı ile İLKE İlim Kültür Eğitim Derneği’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

Anadolu Platformu İcra Kurulu Başkanı Turgay Aldemir, İyilikder Genel Başkanı İbrahim Bahar, Sivil Toplum Çalışmaları Birim Başkanı Mehmet Alpcan, Diplomasi Birim Başkanı Coşkun Alay, Anadolu Öğrenci Birliği Başkanı Mesut Çaça, Anadolu Öğrenci Birliği Dış İlişkiler Birimi Başkanı M.Fatih Eren, Anadolu Öğrenci Birliği Kız Teşkilat Başkanı Sevgi Şişman ve Anadolu Kadın ve Aile Derneği (AKADDER) sekreteri Sinem Pala’dan oluşan heyetin ilk ziyaret durağı Mavera Eğitim ve Sağlık Vakfı oldu.

Anadolu Platformu heyeti ziyarette, Mavera Eğitim ve Sağlık Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Mehmet Koca ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kara ile görüştü. Görüşmede vakfın faaliyetleri hakkında bilgi alınarak Platform’un çalışmaları hakkında bilgi verildi.

Anadolu Platformu İcra Kurulu Başkanı Turgay Aldemir, İyilikder Genel Başkanı İbrahim Bahar, Teşkilat Başkanı Gazi Kılıçparlar ve Sivil Toplum Çalışmaları Birimi Başkanı Mehmet Alpcan’dan oluşan heyet ikinci olarak İLKE İlim Kültür Eğitim Derneği’ni ziyaret etti.

Yürütme Kurulu Başkanı Lütfi Sunar, Yürütme Kurulu Üyesi Hüseyin Akkuş, Genel Sekreter Kadir Yaman ve İLEM Başkanı Süleyman Güder ile bir araya gelen Anadolu Platformu heyeti, İLKE Derneği’nin projesi olan “Geleceğin Türkiye’si Projesi” hakkında görüş alışverişinde bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.