Ana Sayfa Kategoriler Haberler Anadolu Platformu Yönetiminden Bursa Ziyareti

Anadolu Platformu Yönetiminden Bursa Ziyareti

0
Anadolu Platformu Yönetiminden Bursa Ziyareti

Anadolu Platformu yönetimi teşkilat ziyaretleri kapsamında Bursa Eğitim ve Yardımlaşma Derneği (BUSEYDER)’i ziyaret etti.

Anadolu Platformu İstişare Kurulu Başkanı Zekeriya Şengöz, İcra Kurulu Başkanı Turgay Aldemir, Teşkilatlanma Başkanı Gazi Kılıçparlar, İcra Kurulu üyesi Tamer Çalhan, AKADDER Başkanı Rabia Aldemir ve Nesrin Karataş teşkilat ziyaretleri kapsamında Bursa Eğitim ve Yardımlaşma Derneği (BUSEYDER)’i ziyaret etti.

22 Ekim 2018 tarihinde Bursa’daki bazı kurumlara ziyaretler gerçekleştirilerek görüşme ve toplantılar yapıldı. Bu kapsamda Nedim Mescioğlu, Rıfat Bakan, Adem Çolak ve Mehmet Ulukütük ziyaret edildi. Akşam üzeri ise Bursa Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Yönetimi ve Komisyon Başkanlarıyla bir toplantı gerçekleştirildi.

BUSEYDER Başkanı Burhanettin Ayanoğlu, Anadolu Platformu yöneticilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek derneğin faaliyet alanları ve çalışmaları hakkında bilgi verdi. Ardından Anadolu İstişare Kurulu Başkanı Zekeriya Şengöz ve İcra Kurulu Başkanı Turgay Aldemir birer konuşma yaptı.

Diğer yandan AKADDER Başkanı Rabia Aldemir hanımlar komisyonuyla, Anadolu Öğrenci Birliği teşkilatı adına Fatih Eren de üniversite öğrencileriyle birtakım görüşmelerde bulundu.

Dernek yönetimi ve komisyon başkanlarıyla faaliyetlerin planlanması üzerine yapılan istişarelerden sonra toplantı sona erdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.