Anadolu Platformu Van Bölge Toplantısı Yapıldı

0
375

Anadolu Platformu Van bölgesi 2018/2019 sezonunun ilk toplantısını Van Gökkuşağı Derneği’nin ev sahipliğinde gerçekleştirdi.

Anadolu Platformu Van bölgesi 2018/2019 sezonunun ilk toplantısını 30 Eylül 2018 tarihinde Van Gökkuşağı Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin ev sahipliğinde Van’da gerçekleştirdi.

Toplantıya Anadolu Platformu İcra Kurulu Başkanı Turgay Aldemir, Teşkilatlanma Başkanı Gazi Kılıçparlar, Anadolu Kadın ve Aile Derneği (AKADDER), Esnaf Komisyonu, Anadolu Öğrenci Birliği (AÖB), Orta Öğretim Komisyonu, İyilikder gibi merkezi dernekler olmak üzere bölge illerden ve komisyonlardan temsilciler katıldı.

Anadolu Platformu Teşkilatlanma Başkanı Gazi Kılıçparlar’ın bilgilendirme sunumu ve tüm merkezi derneklerin, komisyonların katılımıyla Genişletilmiş İstişare şeklinde başlayan toplantı daha sonra her merkezi dernek ve komisyonun kendi toplantısını yapması şeklinde devam etti.

Gökkuşağı Derneği Gültekin Keleş Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantı yaklaşık 4 saat sürdü. Toplantıda aşağıdaki gündem maddeleri ele alınarak değerlendirildi:

– Yeni dönemin değerlendirilmesi

– Ders halkalarının oluşumu

– Derneklerin yıllık planı

– Komisyonların teşekküllü

– Hizmet içi çalışmaları

– Bölge ziyaret takvimi

– Anadolu Buluşmaları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.