Anadolu Platformu, Milli İrade Platformu Toplantısına Katıldı

0
277

Milli İrade Platformu tarafından düzenlenen ve üye STK temsilcilerinin katıldığı çevrim içi istişare toplantısına Anadolu Platformu’nu temsilen Teşkilat Başkanı Gazi Kılıçparlar iştirak etti.

28 Mart 2021 Pazar günü çevrim içi olarak gerçekleşen toplantıya Türkiye genelinde faaliyet gösteren platform üyesi çok sayıda STK temsilcisi katılım gösterdi. Toplantıda tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de kültürel, ekonomik ve sosyal faaliyetleri yürüten sivil toplum kuruluşlarının önemli bir güç olduğunu dile getirildi.

Toplantı akabinde yapılan açıklamada; “300’ü aşan STK’nın oluşturduğu Milli İrade Platformu, milli iradenin güçlendirilmesi ve tam anlamıyla işletilmesi, din ve vicdan hürriyetinin tam anlamıyla yerleşmesi için devletin ve milletin her daim yanında olmaktadır. Sadece ülkemizdeki mazlum ve mahrumlara uzatılan şefkat eli değil, İslam dünyasında ateş çemberi içinde kalan mazlumların da sesi olabilmek için kurulan Milli İrade Platformu, her koşulda ve durumda bir araya gelmektedir” vurgusuna yer verildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.